Elgin Middlesex District Soccer League - Outdoor

Standings

Under 13 2011 Boys Tier 1
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. BSCG2011BT1 Byron SC Green 2011BT1 3 2 1 0 15 7 8 7
2. SLFC2011BT1 Southwest London FC 2011BT1 2 2 0 0 22 0 22 6
3. NW2011BT1 NorWest 2011BT1 2 2 0 0 16 0 16 6
4. WFC2011BT1 Woodstock FC 2011BT1 3 2 0 1 15 8 7 6
5. 8SC2011BT1 Golden Feet SC 2011BT1 2 1 0 1 8 4 4 3
6. C2011BT1 Chatham 2011BT1 2 0 2 0 5 5 0 2
7. LSCSC2011BT1 LS Croatia SC 2011BT1 2 0 1 1 3 14 -11 1
8. SFC2011BT1 Sarnia FC 2011BT1 1 0 0 1 0 3 -3 0
9. OS2011BT1 Oakridge Storm 2011BT1 1 0 0 1 0 11 -11 0
10. AFCP2011BT1 Alliance FC Purple 2011BT1 2 0 0 2 1 14 -13 0
11. WL2011BT1 Whitecaps London 2011BT1 2 0 0 2 1 20 -19 0

Under 13 2011 Girls Tier 1
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. WFC2011GT1 Woodstock FC 2011GT1 3 2 0 1 10 8 2 6
2. AFCW2011GT1 Alliance FC White 2011GT1 2 2 0 0 7 5 2 6
3. LFC2011GT1 Lambeth FC 2011GT1 1 1 0 0 5 0 5 3
4. SS2001GT1 Sarnia Spirit 2001GT1 2 0 0 2 3 5 -2 0
5. C2011GT1 Chatham 2011GT1 2 0 0 2 1 8 -7 0

Under 14 2010 Boys Tier 1
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. SLFC2010BT1 Southwest London FC 2010BT1 2 2 0 0 15 0 15 6
2. STR2010BT1 St Thomas Reds 2010BT1 2 2 0 0 13 0 13 6
3. C2010BT1 Chatham 2010BT1 2 2 0 0 13 3 10 6
4. AFCP2010BT1 Alliance FC Purple 2010BT1 2 2 0 0 7 3 4 6
5. SUSC2010BT1 Strathroy United SC 2010BT1 2 1 0 1 4 9 -5 3
6. OR2010BT1 Oakridge Rangers 2010BT1 2 1 0 1 4 11 -7 3
7. LSCSC2010BT1 LS Croatia SC 2010BT1 2 0 0 2 4 7 -3 0
8. BSCG2010BT1 Byron SC Green 2010BT1 2 0 0 2 3 9 -6 0
9. WL2010BT1 Whitecaps London 2010BT1 2 0 0 2 3 12 -9 0
10. WFC2010BT1 Woodstock FC 2010BT1 2 0 0 2 0 12 -12 0

Under 14/15 09/10 Girls T1
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. STR2009GT1 St Thomas Reds 2009GT1 2 2 0 0 10 0 10 6
2. OP2009GT1 Oakridge Phoenix 2009GT1 2 2 0 0 5 2 3 6
3. C2010GT1 Chatham 2010GT1 3 2 0 1 10 8 2 6
4. C2009GT1 Chatham 2009GT1 2 1 0 1 4 3 1 3
5. STR2010GT1 St Thomas Reds 2010GT1 0 0 0 0 0 0 0 0
6. II2010GT1 Ilderton Ignite 2010GT1 2 0 0 2 0 4 -4 0
7. SS2010GT1 Sarnia Spirit 2010GT1 2 0 0 2 3 9 -6 0
8. SUFC2010GT1 Strathroy United FC 2010GT1 1 0 0 1 0 6 -6 0

Under 15 2009 Boys Tier 1
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. SLFC2009BT1 Southwest London FC 2009BT1 2 2 0 0 17 2 15 6
2. NW2009BT1 NorWest 2009BT1 2 2 0 0 15 1 14 6
3. SFC2009BT1 Sarnia FC 2009BT1 2 1 1 0 8 2 6 4
4. 9SC2009BT1 Golden Feet SC 2009BT1 1 1 0 0 9 0 9 3
5. WL2009BT1 Whitecaps London 2009BT1 1 0 1 0 2 2 0 1
6. SUS2009BT1 Southend United Summersiders 2009BT1 2 0 1 1 3 10 -7 1
7. LSCSC2009BT1 LS Croatia SC 2009BT1 2 0 1 1 2 11 -9 1
8. CFC2009BT1 Condor FC 2009BT1 2 0 0 2 2 15 -13 0
9. AFCW2009BT1 Alliance FC White 2009BT1 2 0 0 2 0 15 -15 0

Under 16 2008 Boys Tier 1
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. SLFC2008BT1 Southwest London FC 2008BT1 1 1 0 0 8 0 8 3
2. SFC2008BT1 Sarnia FC 2008BT1 1 1 0 0 4 1 3 3
3. AFCW2008BT1 Alliance FC White 2008BT1 1 1 0 0 6 4 2 3
4. C2008BT1 Chatham 2008BT1 1 1 0 0 2 1 1 3
5. OA2008BT1 Oakridge Avengers 2008BT1 1 0 0 1 1 2 -1 0
6. 4SC2008BT1 Golden Feet SC 2008BT1 1 0 0 1 4 6 -2 0
7. TA2008BT1 Tillsonburg A 2008BT1 1 0 0 1 1 4 -3 0
8. WL2008BT1 Whitecaps London 2008BT1 1 0 0 1 0 8 -8 0

Under 16/17 07/08 Girls T1
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. LFC2007GT1 Lambeth FC 2007GT1 2 1 1 0 7 3 4 4
2. OF2007GT1 Oakridge Firebirds 2007GT1 2 1 1 0 6 2 4 4
3. II2007GT1 Ilderton Ignite 2007GT1 1 1 0 0 3 2 1 3
4. SUFC2008GT1 Strathroy United FC 2008GT1 3 1 0 2 6 13 -7 3
5. SS2008GT1 Sarnia Spirit 2008GT1 2 0 0 2 4 6 -2 0

Under 17/18 06/07 Boys Tier 1
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. SMS2006BT1 St Marys Storm 2006BT1 2 2 0 0 11 1 10 6
2. LSCSC2007BT1 LS Croatia SC 2007BT1 1 1 0 0 3 1 2 3
3. LUD2006BT1 London United Dragons 2006BT1 2 1 0 1 5 6 -1 3
4. WL2007BT1 Whitecaps London 2007BT1 2 0 0 2 4 7 -3 0
5. CFC2007BT1 Condor FC 2007BT1 1 0 0 1 0 8 -8 0

Under 18 2006 Girls Tier 1
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. DL2006GT1 Dorchester Lightning 2006GT1 2 1 1 0 2 1 1 4
2. SS2006GT1 Sarnia Spirit 2006GT1 1 1 0 0 7 0 7 3
3. SUFC2006GT1 Strathroy United FC 2006GT1 1 0 1 0 1 1 0 1
4. OB2006GT1 Oakridge Blaze 2006GT1 1 0 0 1 0 1 -1 0
5. BSCG2006GT1 Byron SC Green 2006GT1 1 0 0 1 0 7 -7 0

Under 13 2011 Boys Tier 2
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. STR2011BT2 St Thomas Reds 2011BT2 2 2 0 0 13 3 10 6
2. T2011BT2 Taxandria 2011BT2 2 2 0 0 12 3 9 6
3. NW2011BT2 NorWest 2011BT2 2 1 0 1 6 5 1 3
4. TA2011BT2 Tillsonburg A 2011BT2 2 1 0 1 4 10 -6 3
5. LSCI2011BT2 Lucan SC Irish 2011BT2 2 0 0 2 5 7 -2 0
6. SUFC2011BT2 Strathroy United FC 2011BT2 2 0 0 2 2 14 -12 0

Under 13/14 10/11 Girls T2
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. II2011GT2 Ilderton Ignite 2011GT2 2 2 0 0 8 1 7 6
2. DSC2010GT2 Dorchester SC 2010GT2 2 2 0 0 9 6 3 6
3. OE2010GT2 Oakridge Embers 2010GT2 2 1 0 1 4 4 0 3
4. TA2010GT2 Tillsonburg A 2010GT2 1 0 0 1 3 5 -2 0
5. WFC2010GT2 Woodstock FC 2010GT2 1 0 0 1 1 4 -3 0
6. STR2011GT2 St Thomas Reds 2011GT2 2 0 0 2 0 5 -5 0

Under 14/15 09/10 Boys T2
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. SUFC2009BT2 Strathroy United FC 2009BT2 2 2 0 0 9 0 9 6
2. SUS2009BT2 Southend United Summersiders 2009BT2 2 2 0 0 3 1 2 6
3. WFC2009BT2 Woodstock FC 2009BT2 2 1 0 1 6 5 1 3
4. LFC2010BT2 Lambeth FC 2010BT2 2 1 0 1 6 8 -2 3
5. SCSC2009BT2 St Columban SC 2009BT2 2 0 0 2 1 5 -4 0
6. LFCB2010BT2 Lambeth FC Black 2010BT2 2 0 0 2 6 12 -6 0

Under 15/16 08/09 Girls T2
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. PG2009GT2 Petrolia Girls 2009GT2 2 1 0 1 4 3 1 3
2. DSC2008GT2 Dorchester SC 2008GT2 1 1 0 0 2 1 1 3
3. SHE2009GT2 South Huron Elite 2009GT2 2 1 0 1 2 2 0 3
4. SMS2009GT2 St Marys Storm 2009GT2 0 0 0 0 0 0 0 0
5. LSCSC2009GT2 LS Croatia SC 2009GT2 1 0 0 1 2 4 -2 0

Under 16/U17 07/08 Boys Tier 2
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. LSCI2007BT2 Lucan SC Irish 2007BT2 1 1 0 0 5 0 5 3
2. W2007BT2 Wingham2007BT2 1 1 0 0 2 1 1 3
3. LSCSC2007BT2 LS Croatia SC 2007BT2 1 0 1 0 3 3 0 1
4. OA2008BT2 Oakridge Avengers 2008BT2 1 0 1 0 3 3 0 1
5. NW2007BT2 NorWest 2007BT2 1 0 0 1 1 2 -1 0
6. 0SC2008BT2 Golden Feet SC 2008BT2 1 0 0 1 0 5 -5 0

Under 14 2010 Boys T3 North
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. CC12010BT3 Clinton C1 2010BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
2. CC22010BT3 Clinton C2 2010BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
3. LSCI2010BT3 Lucan SC Irish 2010BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
4. SHT2010BT3 South Huron Thunder 2010BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
5. SCSC2011BT3 St Columban SC 2011BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
6. SMS2010BT3 St Marys Storm 2010BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
7. W2010BT3 Wingham 2010BT3 0 0 0 0 0 0 0 0

Under 14 2010 Boys T3 South
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. AELFC2010BT3 AEL FC 2010BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
2. BSCG2010BT3 Byron SC Green 2010BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
3. BSCY2010BT3 Byron SC Yellow 2010BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
4. DB2010BT3 Delko Brydge 2010BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
5. DSC2011BT3 Dorchester SC 2011BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
6. GG2010BT3 Glencoe Greens 2010BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NW2010BT3 NorWest 2010BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
8. PCLF2010BT3 Portuguese Club London Falcons 2010BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
9. T2010BT3 Taxandria 2010BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
10. WL2010BT3 Whitecaps London 2010BT3 0 0 0 0 0 0 0 0

Under 14 2010 Girls T3 North
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. C2010GT3 Clinton 2010GT3 2 1 1 0 5 2 3 4
2. SMSA2010GT3 St Marys Storm A 2010GT3 1 1 0 0 4 0 4 3
3. SCSC2011GT3 St Columban SC 2011GT3 1 0 1 0 2 2 0 1
4. G2010GT3 Goderich 2010GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
5. G2011GT3 Goderich 2011GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
6. GB2010GT3 Grand Bend 2010GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
7. SMSB2010GT3 St Marys Storm B 2010GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
8. W2010GT3 Wingham 2010GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
9. LSCI2010GT3 Lucan SC Irish 2010GT3 2 0 0 2 0 7 -7 0

Under 14 2010 Girls T3 South
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. AELFC2011GT3 AEL FC 2011GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
2. BSCG2010GT3 Byron SC Green 2010GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
3. DB2010GT3 Delko Brydge 2010GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
4. GG2010GT3 Glencoe Greens 2010GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
5. II2010GT3 Ilderton Ignite 2010GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
6. PCL2010GT3 Portuguese Club London 2010GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
7. T2010GT3 Taxandria 2010GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
8. WL2010GT3 Whitecaps London 2010GT3 0 0 0 0 0 0 0 0

Under 16 2008 Boys Tier 3
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. G2008BT3 Goderich 2008BT3 1 1 0 0 3 0 3 3
2. DB2008BT3 Delko Brydge 2008BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
3. LSCI2008BT3 Lucan SC Irish 2008BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
4. STR2009BT3 St Thomas Reds 2009BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
5. T2008BT3 Taxandria 2008BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
6. WL2008BT3 Whitecaps London 2008BT3 0 0 0 0 0 0 0 0
7. SMS2008BT3 St Marys Storm 2008BT3 1 0 0 1 0 3 -3 0

Under 16 2008 Girls Tier 3
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. DB2008GT3 Delko Brydge 2008GT3 2 1 1 0 5 4 1 4
2. T2008GT3 Taxandria 2008GT3 1 1 0 0 4 0 4 3
3. II2008GT3 Ilderton Ignite 2008GT3 2 1 0 1 5 4 1 3
4. LSCI2008GT3 Lucan SC Irish 2008GT3 2 1 0 1 5 5 0 3
5. WL2008GT3 Whitecaps London 2008GT3 1 0 1 0 3 3 0 1
6. BSCG2008GT3 Byron SC Green 2008GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
7. G2008GT3 Goderich 2008GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
8. GG2008GT3 Glencoe Greens 2008GT3 2 0 0 2 0 6 -6 0

Under 18 2006 Girls Tier 3
# Team Team GP W T L GF GA +/- Pts
1. BSCG2006GT3 Byron SC Green 2006GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
2. C2006GT3 Clinton 2006GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
3. DB2006GT3 Delko Brydge 2006GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
4. LSCI2006GT3 Lucan SC Irish 2006GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
5. SCSC2006GT3 St Columban SC 2006GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
6. SMS2006GT3 St Marys Storm 2006GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
7. WL2006GT3 Whitecaps London 2006GT3 0 0 0 0 0 0 0 0
8. W2006GT3 Wingham 2006GT3 0 0 0 0 0 0 0 0